MEČ
21.09.21 | kval. | Andreea Rosca | Yana Morderger | 7-68, 6-4 | W80 Wiesbaden | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Yana Morderger | |
1. servis % | 54/73 (74%) | 39/78 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/54 (65%) | 20/39 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/19 (42%) | 20/39 (51%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/78 (49%) | 30/73 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Yana Morderger | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Rosca vs. Yana Morderger - Međusobni mečevi
21.09.21 | kval. | Andreea Rosca | Yana Morderger | 7-68, 6-4 | detalj meča | W80 Wiesbaden | zemlja |
Andreea Rosca form & Yana Morderger form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča |