MEČ
30.05.23 | 1. kolo | Andreea Rosca | Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | W25 Yecla | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Victoria Gomez | |
1. servis % | 59/93 (63%) | 66/94 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/59 (68%) | 44/66 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/34 (47%) | 11/28 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/94 (41%) | 37/93 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/187 (51%) | 92/187 (49%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 7 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Victoria Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Victoria Gomez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Victoria Gomez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Victoria Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Victoria Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Victoria Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Victoria Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
13.11.03, 20 Godina
13.11.03, 20 Godina
Andreea Rosca vs. Victoria Gomez - Međusobni mečevi
30.05.23 | 1. kolo | Andreea Rosca | Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | W25 Yecla | tvrda |
Andreea Rosca form & Victoria Gomez form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Victoria Gomez - Posljednji mečevi
W35 Wesley - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-73, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, - Victoria Gomez - odustajanje | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Marika Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Fanny Norin | 7-5, 6-75, 10-0 | detalj meča | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alice Ferlito | 6-3, 5-7, 12-14 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Marti | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Maya Joint | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Briana Szabo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.22 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.10.22 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 1-6 | detalj meča |