MEČ
04.12.20 | Četvrtfinale | Andreea Rosca | Adriana Rajkovic | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Adriana Rajkovic | |
1. servis % | 28/41 (68%) | 28/56 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/28 (64%) | 10/28 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/56 (61%) | 15/41 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Adriana Rajkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Rosca vs. Adriana Rajkovic - Međusobni mečevi
04.12.20 | Četvrtfinale | Andreea Rosca | Adriana Rajkovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Andreea Rosca form & Adriana Rajkovic form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Adriana Rajkovic - Posljednji mečevi
W15 Amiens - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-3, - Adriana Rajkovic - odustajanje | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Saint - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Lois Boisson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-1, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.22 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ena Baltic | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sarah Mueller | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Linda Skvrndova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča |