MEČ
06.08.18 | kval. | Andrea Lazaro Garcia | Ramu Ueda | 6-1, 7-5 | Las Palmas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Lazaro Garcia | Ramu Ueda | |
1. servis % | 36/56 (64%) | 42/55 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/36 (67%) | 20/42 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 7/13 (54%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/55 (51%) | 21/56 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Lazaro Garcia vs. Ramu Ueda - Međusobni mečevi
06.08.18 | kval. | Andrea Lazaro Garcia | Ramu Ueda | 6-1, 7-5 | detalj meča | Las Palmas | zemlja |
Andrea Lazaro Garcia form & Ramu Ueda form
Andrea Lazaro Garcia - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - odustajanje | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Ramu Ueda - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - odustajanje | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detalj meča |