MEČ
04.11.19 | 1. kolo kval. | Andrea Gamiz | Maria Yapur Lopez | 6-2, 6-1 | W60 Colina | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Gamiz | Maria Yapur Lopez | |
1. servis % | 32/47 (68%) | 32/47 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 13/32 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/15 (40%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 17/47 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0 | ||
Andrea Gamiz | 4-0 | |
4-1 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maria Yapur Lopez | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Andrea Gamiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Gamiz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Andrea Gamiz | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Maria Yapur Lopez | |
0-0 | ||
Andrea Gamiz | 5-1 | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Chile
15.01.01, 23 Godina
15.01.01, 23 Godina
Andrea Gamiz vs. Maria Yapur Lopez - Međusobni mečevi
04.11.19 | 1. kolo kval. | Andrea Gamiz | Maria Yapur Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | W60 Colina | zemlja |
Andrea Gamiz form & Maria Yapur Lopez form
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Maria Yapur Lopez - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Sophia Graver | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Reza Timmerman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.12.21 kval. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 0-3, - Maria Yapur Lopez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Santiago - zemlja | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.21 kval. | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.21 kval. | vs. Sarah Pang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
14.09.21 2. kolo kval. | vs. Ariella Burstein | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Ibague - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Sofia Luini | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Leticia Giudici | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Juliana Jofre | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 1-6 | detalj meča |