MEČ
24.11.20 | 1. kolo | Andrea Gamiz | Julia Payola | 6-0, 6-1 | W15 Las | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Gamiz | Julia Payola | |
1. servis % | 31/40 (78%) | 20/35 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/31 (74%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/9 (78%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/35 (66%) | 10/40 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Gamiz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Gamiz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Gamiz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Gamiz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Gamiz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Gamiz vs. Julia Payola - Međusobni mečevi
24.11.20 | 1. kolo | Andrea Gamiz | Julia Payola | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Las | zemlja |
Andrea Gamiz form & Julia Payola form
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Valentina Ponce Serrano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Julia Payola - Posljednji mečevi
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detalj meča |