INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Gamiz vs. Jessica Hinojosa Gomez - Međusobni mečevi
01.12.14 | 1. kolo | Andrea Gamiz | Jessica Hinojosa Gomez | 7-5, 6-1 | detalj meča | Merida | tvrda |
Andrea Gamiz form & Jessica Hinojosa Gomez form
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Jessica Hinojosa Gomez - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Maria Kononova | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 2-6, 0-4, - Jessica Hinojosa Gomez - odustajanje | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Amy Zhu | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.23 kval. | vs. Alina Zolotareva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 0-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-76, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 kval. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-0, 6-1 | detalj meča |