MEČ
20.01.17 | Četvrtfinale | Andrea Gamiz | Cristina Dinu | 6-1, 3-6, 6-3 | Hammamet | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Gamiz | Cristina Dinu | |
1. servis % | 53/90 (59%) | 52/86 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/53 (55%) | 24/52 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/37 (54%) | 14/34 (41%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/86 (56%) | 41/90 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/176 (55%) | 79/176 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Gamiz vs. Cristina Dinu - Međusobni mečevi
07.07.21 | 1. kolo | Cristina Dinu | Andrea Gamiz | 7-5, 6-2 | detalj meča | W25 Torino | zemlja |
20.01.17 | Četvrtfinale | Andrea Gamiz | Cristina Dinu | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
16.03.15 | 2. kolo kval. | Andrea Gamiz | Cristina Dinu | 7-63, 4-6, 7-61 | detalj meča | Seville | zemlja |
08.04.13 | 1. kolo | Andrea Gamiz | Cristina Dinu | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | La Marsa | zemlja |
Andrea Gamiz form & Cristina Dinu form
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Cristina Dinu - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - odustajanje | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | detalj meča |