Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
05.12.97, 26 Godina
10115 $
05.12.97, 26 Godina
10115 $
Andrea Gamiz vs. Candela Bugnon - Međusobni mečevi
22.03.21 | 1. kolo kval. | Andrea Gamiz | Candela Bugnon | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Buenos | zemlja |
Andrea Gamiz form & Candela Bugnon form
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |
Candela Bugnon - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Lourdes Ayala | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
01.02.22 kval. | vs. Fernanda Labrana | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cordoba - zemlja | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Villa - zemlja | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Constanza Arancibia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Eduarda Piai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Sofia Luini | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča |