MEČ
05.08.19 | 1. kolo kval. | Andre Lukosiute | Amelia Bissett | 6-4, 6-2 | W25 Chiswick | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Andre Lukosiute | Amelia Bissett | |
1. servis % | 28/42 (67%) | 30/56 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/28 (86%) | 24/30 (80%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/14 (86%) | 9/26 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/56 (41%) | 6/42 (14%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Andre Lukosiute | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Amelia Bissett | |
0-0 | ||
Andre Lukosiute | 1-1 | |
1-2 | Amelia Bissett | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andre Lukosiute | 2-2 | |
0-0 | ||
Andre Lukosiute | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Amelia Bissett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andre Lukosiute | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Amelia Bissett | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Andre Lukosiute | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Amelia Bissett | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Andre Lukosiute | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Amelia Bissett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andre Lukosiute | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Amelia Bissett | |
0-0, 30-0 | ||
Andre Lukosiute | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Amelia Bissett | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
25.05.03, 20 Godina
25.05.03, 20 Godina
Andre Lukosiute vs. Amelia Bissett - Međusobni mečevi
05.08.19 | 1. kolo kval. | Andre Lukosiute | Amelia Bissett | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Chiswick | tvrda |
Andre Lukosiute form & Amelia Bissett form
Andre Lukosiute - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - odustajanje | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Amelia Bissett - Posljednji mečevi
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Camilla Zanolini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-73, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Charlotte Russell | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Diana De Simone | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Thamara Frasser Kawaratani | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.22 1. kolo | vs. Kate Mansfield | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.01.22 kval. | vs. Brooke Black | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.12.21 1. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 1-3, - Amelia Bissett - odustajanje | detalj meča | |
14.12.21 kval. | vs. Kendra Bunch | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Casique | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.12.21 2. kolo | vs. Alica Rusova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.12.21 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Lya Fernandez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Wimbledon (juniors) - trava | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | detalj meča |