MEČ
01.09.19 | 1. kolo kval. | Andjela Sebrek | Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | W15 Curtea | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
02.07.98, 25 Godina
02.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
24.04.97, 26 Godina
24.04.97, 26 Godina
Andjela Sebrek vs. Andra Maria Nitescu - Međusobni mečevi
01.09.19 | 1. kolo kval. | Andjela Sebrek | Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Curtea | zemlja |
Andjela Sebrek form & Andra Maria Nitescu form
Andjela Sebrek - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
03.12.18 kval. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - odustajanje | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sara Peko | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Andra Maria Nitescu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Alara Ayaz | 6-3, 6-73, 8-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Dareen Elleithy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Roxana Repasi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 4-6, 3-6 | detalj meča |