MEČ
08.05.22 | 1. kolo kval. | Andjela Lazarevic | Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | W25 Osijek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
20.06.05, 18 Godina
20.06.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Andjela Lazarevic vs. Elena Milovanovic - Međusobni mečevi
08.05.22 | 1. kolo kval. | Andjela Lazarevic | Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | W25 Osijek | zemlja |
Andjela Lazarevic form & Elena Milovanovic form
Andjela Lazarevic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 0-1, - Andjela Lazarevic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Michaela Laki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
23.06.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.06.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 kval. | vs. Sara Mikaca | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 4-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 Četvrtfinale | vs. Nina Alibalic | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
17.06.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-75, 6-0, 10-6 | detalj meča |
Elena Milovanovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Arabella Koller | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - odustajanje | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detalj meča |