MEČ
18.10.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | 6-4, 6-1 | W25 Karaganda | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | |
1. servis % | 29/48 (60%) | 22/48 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 9/22 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 9/26 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/48 (63%) | 19/48 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-1 | Stefanya Shalakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
4-3 | Stefanya Shalakhova | |
Anastasiya Soboleva | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Stefanya Shalakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
23.05.04, 19 Godina
23.05.04, 19 Godina
Anastasiya Soboleva vs. Stefanya Shalakhova - Međusobni mečevi
25.10.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Karaganda | dvorana |
18.10.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Soboleva | Stefanya Shalakhova | 6-4, 6-1 | detalj meča | W25 Karaganda | dvorana |
Anastasiya Soboleva form & Stefanya Shalakhova form
Anastasiya Soboleva - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.12.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detalj meča |
Stefanya Shalakhova - Posljednji mečevi
W25 Karaganda - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Asima Sazanova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Kamilia Shailina | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
13.02.19 kval. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
23.09.18 kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 1-6, 2-6 | detalj meča |