MEČ
16.11.21 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Selina Atay | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Soboleva | Selina Atay | |
1. servis % | 22/43 (51%) | 27/44 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/22 (73%) | 8/27 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/7 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/44 (70%) | 17/43 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 9 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Selina Atay | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Selina Atay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Selina Atay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Selina Atay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Selina Atay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Selina Atay | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Selina Atay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Selina Atay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
20.11.01, 22 Godina
20.11.01, 22 Godina
Anastasiya Soboleva vs. Selina Atay - Međusobni mečevi
16.11.21 | 1. kolo | Anastasiya Soboleva | Selina Atay | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anastasiya Soboleva form & Selina Atay form
Anastasiya Soboleva - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 2-1, Anna-Lena Friedsam - odustajanje | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Lucie Havlickova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Lisa Pigato | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
07.04.24 Finale | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.04.24 Polufinale | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.12.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Selina Atay - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detalj meča |