MEČ
22.07.21 | 2. kolo | Anastasiya Soboleva | Andrea Gamiz | 3-6, 6-1, 6-3 | W25 Kyiv | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Soboleva | Andrea Gamiz | |
1. servis % | 68/91 (75%) | 44/63 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/68 (56%) | 22/44 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/63 (52%) | 44/91 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/154 (52%) | 74/154 (48%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasiya Soboleva vs. Andrea Gamiz - Međusobni mečevi
22.07.21 | 2. kolo | Anastasiya Soboleva | Andrea Gamiz | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Kyiv | zemlja |
Anastasiya Soboleva form & Andrea Gamiz form
Anastasiya Soboleva - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.12.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | detalj meča |
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |