MEČ
03.11.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Skorupska | Olha Romanyshyn | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
29.07.04, 19 Godina
29.07.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
28.03.94, 30 Godina
28.03.94, 30 Godina
Anastasiya Skorupska vs. Olha Romanyshyn - Međusobni mečevi
03.11.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Skorupska | Olha Romanyshyn | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Anastasiya Skorupska form & Olha Romanyshyn form
Anastasiya Skorupska - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Jessica Fowler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ruslana Kovalenko | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Olha Romanyshyn - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - odustajanje | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Budva - zemlja | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Berlin - zemlja | ||||
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya Belconti - tvrda | ||||
16.04.12 2. kolo kval. | vs. Dariya Berezhnaya | 1-6, 4-6 | detalj meča |