MEČ
26.10.20 | 2. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Polina Gubina | 6-4, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
16.07.02, 21 Godina
16.07.02, 21 Godina
Anastasiya Poplavska vs. Polina Gubina - Međusobni mečevi
26.10.20 | 2. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Polina Gubina | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Anastasiya Poplavska form & Polina Gubina form
Anastasiya Poplavska - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Polina Gubina - Posljednji mečevi
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
12.07.22 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | - Polina Gubina - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.12.21 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.12.21 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča |