MEČ
31.01.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Eliz Maloney | 7-5, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasiya Poplavska vs. Eliz Maloney - Međusobni mečevi
31.01.21 | 1. kolo kval. | Anastasiya Poplavska | Eliz Maloney | 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Anastasiya Poplavska form & Eliz Maloney form
Anastasiya Poplavska - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Eliz Maloney - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
13.03.23 kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detalj meča |