MEČ
02.01.22 | 1. kolo kval. | Anastasiya Kuparev | Ghalia Guizani | 6-2, 6-3 | W25 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Germany
04.06.01, 22 Godina
04.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
13.06.06, 17 Godina
13.06.06, 17 Godina
Anastasiya Kuparev vs. Ghalia Guizani - Međusobni mečevi
02.01.22 | 1. kolo kval. | Anastasiya Kuparev | Ghalia Guizani | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 Monastir | tvrda |
Anastasiya Kuparev form & Ghalia Guizani form
Anastasiya Kuparev - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
10.12.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.23 kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - odustajanje | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Ghalia Guizani - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.22 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ksenia Panteleeva | 6-3, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-4, 5-7, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Hibah Shaikh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valerie Quiceno | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Vernet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.01.21 kval. | vs. Lina Hachem | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.12.20 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.20 kval. | vs. Wiem Boubaker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.20 kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | detalj meča |