MEČ
18.01.22 | kval. | Anastasiya Apalikhina | Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | W15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Apalikhina | Edda Mamedova | |
1. servis % | 15/44 (34%) | 40/70 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/15 (80%) | 15/40 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 13/30 (43%) |
Osvojene break-lopte | 7/18 (39%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/70 (60%) | 19/44 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Russia
26.11.01, 22 Godina
26.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Anastasiya Apalikhina vs. Edda Mamedova - Međusobni mečevi
18.01.22 | kval. | Anastasiya Apalikhina | Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Kazan | dvorana |
Anastasiya Apalikhina form & Edda Mamedova form
Anastasiya Apalikhina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - odustajanje | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.22 kval. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.22 kval. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Edda Mamedova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Mariya Sinitsyna | - Edda Mamedova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Edellis Narmaganbet | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Korysheva | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Didenaz Polat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Mariam Atia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Kashyrina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |