MEČ
21.10.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Veselova | Johanna Strom | 6-4, 7-62 | W15 Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Veselova | Johanna Strom | |
1. servis % | 48/71 (68%) | 45/69 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/48 (58%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/69 (51%) | 31/71 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 8 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Russia
28.05.99, 24 Godina
28.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
16.06.03, 20 Godina
16.06.03, 20 Godina
Anastasia Veselova vs. Johanna Strom - Međusobni mečevi
28.10.19 | 1. kolo kval. | Johanna Strom | Anastasia Veselova | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Stockholm | dvorana |
21.10.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Veselova | Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detalj meča | W15 Stockholm | dvorana |
Anastasia Veselova form & Johanna Strom form
Anastasia Veselova - Posljednji mečevi
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.21 kval. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
22.09.18 kval. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
16.09.18 kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča |
Johanna Strom - Posljednji mečevi
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-75, 7-610, 5-10 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Leticia Temirhanova | 2-6, 2-6 | detalj meča |