MEČ
02.02.21 | 1. kolo | Anastasia Tikhonova | Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-2 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Tikhonova | Yelizaveta Karlova | |
1. servis % | 20/47 (43%) | 32/44 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/20 (85%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/27 (67%) | 4/12 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/44 (52%) | 12/47 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
5-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-1 | |
0-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 3-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
4-2 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
29.04.03, 20 Godina
29.04.03, 20 Godina
Anastasia Tikhonova vs. Yelizaveta Karlova - Međusobni mečevi
02.02.21 | 1. kolo | Anastasia Tikhonova | Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Anastasia Tikhonova form & Yelizaveta Karlova form
Anastasia Tikhonova - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Yelizaveta Karlova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
09.02.21 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.10.20 kval. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - Yelizaveta Karlova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.02.19 kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | detalj meča |