MEČ
20.05.23 | 1. kolo kval. | Anastasia Tikhonova | Luca Udvardy | 6-73, 6-3, 6-3 | Rabat | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Tikhonova | Luca Udvardy | |
1. servis % | 49/100 (49%) | 100/139 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/49 (65%) | 52/100 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/51 (41%) | 15/39 (38%) |
Osvojene break-lopte | 9/24 (38%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 72/139 (52%) | 47/100 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 125/239 (52%) | 114/239 (48%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 8 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Luca Udvardy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Luca Udvardy | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Tikhonova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
(3) | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Luca Udvardy | |
Anastasia Tikhonova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Luca Udvardy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 6-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
1-0 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Luca Udvardy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Luca Udvardy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Luca Udvardy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Tikhonova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 | Luca Udvardy | |
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Tikhonova vs. Luca Udvardy - Međusobni mečevi
20.05.23 | 1. kolo kval. | Anastasia Tikhonova | Luca Udvardy | 6-73, 6-3, 6-3 | detalj meča | Rabat | zemlja |
Anastasia Tikhonova form & Luca Udvardy form
Anastasia Tikhonova - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Luca Udvardy - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | - Luca Udvardy - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-60, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 6-0, 4-0, Amarissa Kiara Toth - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 7-5, 2-0, Eszter Meri - odustajanje | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Sabina Dadaciu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.08.23 Polufinale | vs. Daria Kuczer | 6-2, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Ania Hertel | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
02.07.23 Finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.07.23 Polufinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Britt Du Pree | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Azarko | 6-2, 6-2 | detalj meča |