MEČ
25.07.19 | 2. kolo | Anastasia Sysoeva | Tiphanie Lemaitre | 6-2, - odustajanje | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Sysoeva | Tiphanie Lemaitre | |
1. servis % | 21/24 (88%) | 17/26 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/21 (57%) | 7/17 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/3 (67%) | 3/9 (33%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 16/26 (62%) | 10/24 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 30/50 (60%) | 20/50 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Sysoeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Tiphanie Lemaitre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Sysoeva | 4-1 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Sysoeva vs. Tiphanie Lemaitre - Međusobni mečevi
25.07.19 | 2. kolo | Anastasia Sysoeva | Tiphanie Lemaitre | 6-2, Tiphanie Lemaitre - odustajanje | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Anastasia Sysoeva form & Tiphanie Lemaitre form
Anastasia Sysoeva - Posljednji mečevi
W25 Boca - zemlja | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.23 kval. | vs. Paris Corley | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Erika Wichin Cheng | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Maria Kononova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Fenni Lian | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Cooper | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Kendra Bunch | 6-77, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 6-72, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Naples - zemlja | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.02.22 Četvrtfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.22 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.02.22 1. kolo | vs. Anastasia Burobina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Bianca Behulova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.01.22 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vero - zemlja | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Vera Lapko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.01.22 1. kolo | vs. Samantha Crawford | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.01.22 kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 7-5, 6-72, 6-10 | detalj meča | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča |
Tiphanie Lemaitre - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - odustajanje | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
10.12.23 kval. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča |