MEČ
03.05.23 | 1. kolo | Anastasia Sukhotina | Anja Petkovic | 6-1, 6-1 | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Sukhotina | Anja Petkovic | |
1. servis % | 23/35 (66%) | 22/41 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/23 (87%) | 10/22 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 7/19 (37%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/41 (59%) | 6/35 (17%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 9 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Anja Petkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Sukhotina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Sukhotina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
13.02.05, 19 Godina
13.02.05, 19 Godina
Anastasia Sukhotina vs. Anja Petkovic - Međusobni mečevi
03.05.23 | 1. kolo | Anastasia Sukhotina | Anja Petkovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Anastasia Sukhotina form & Anja Petkovic form
Anastasia Sukhotina - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |
Anja Petkovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Sarcev | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 0-6, 6-71 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Emina Lagarija | 7-5, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Aino Alkio | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-5, - Anja Petkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Mia Marjanovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Luca Sophie Bohlen | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detalj meča |