MEČ
29.08.19 | 2. kolo | Anastasia Kulikova | Lara Schmidt | 6-2, 6-3 | W15 Haren | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasia Kulikova | Lara Schmidt | |
1. servis % | 32/54 (59%) | 27/61 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/32 (50%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 11/34 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/18 (33%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/61 (57%) | 25/54 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Lara Schmidt | |
0-0 | ||
Anastasia Kulikova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Kulikova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lara Schmidt | |
0-0 | ||
Anastasia Kulikova | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Kulikova vs. Lara Schmidt - Međusobni mečevi
29.08.19 | 2. kolo | Anastasia Kulikova | Lara Schmidt | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Haren | zemlja |
Anastasia Kulikova form & Lara Schmidt form
Anastasia Kulikova - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
24.11.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | - | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Lara Schmidt - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - odustajanje | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča |