MEČ
13.11.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Laia Conde Monfort | 6-2, 6-0 | Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
11.01.00, 24 Godina
10441 $
11.01.00, 24 Godina
10441 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
26.05.01, 22 Godina
26.05.01, 22 Godina
Ana Giraldi Requena vs. Laia Conde Monfort - Međusobni mečevi
22.01.19 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Laia Conde Monfort | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | W15 Manacor | zemlja |
13.11.17 | 1. kolo kval. | Ana Giraldi Requena | Laia Conde Monfort | 6-2, 6-0 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
Ana Giraldi Requena form & Laia Conde Monfort form
Ana Giraldi Requena - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Masa Tanaskovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Laia Conde Monfort - Posljednji mečevi
W25+H Palma - tvrda | ||||
27.06.22 kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.07.21 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vitoria - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
05.02.19 kval. | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.18 kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | detalj meča |