MEČ
23.12.20 | 1. kolo | Amina Anshba | Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Amina Anshba | Anastasiya Poplavska | |
1. servis % | 32/43 (74%) | 32/43 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/32 (72%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 3/11 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/43 (53%) | 13/43 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Amina Anshba | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Amina Anshba | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amina Anshba | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Amina Anshba | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Amina Anshba | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amina Anshba | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Amina Anshba vs. Anastasiya Poplavska - Međusobni mečevi
23.12.20 | 1. kolo | Amina Anshba | Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Amina Anshba form & Anastasiya Poplavska form
Amina Anshba - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detalj meča |
Anastasiya Poplavska - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detalj meča |