MEČ
05.03.20 | 2. kolo | Amandine Hesse | Anna Zaja | 6-3, 7-5 | W25 Potchefstroom | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Amandine Hesse | Anna Zaja | |
1. servis % | 49/92 (53%) | 45/69 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/49 (76%) | 23/45 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/43 (40%) | 16/24 (67%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/69 (43%) | 38/92 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Amandine Hesse | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Amandine Hesse | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15 | ||
Amandine Hesse | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Amandine Hesse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Amandine Hesse | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Amandine Hesse | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Amandine Hesse | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Anna Zaja | |
0-0, 30-0 | ||
Amandine Hesse | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Anna Zaja | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Amandine Hesse | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-5 | Anna Zaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Amandine Hesse | 6-6 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Amandine Hesse vs. Anna Zaja - Međusobni mečevi
05.03.20 | 2. kolo | Amandine Hesse | Anna Zaja | 6-3, 7-5 | detalj meča | W25 Potchefstroom | tvrda |
19.04.14 | 1. kolo kval. | Anna Zaja | Amandine Hesse | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | Stuttgart | zemlja |
17.02.14 | 1. kolo | Anna Zaja | Amandine Hesse | 6-3, 6-0 | detalj meča | Surprise | tvrda |
Amandine Hesse form & Anna Zaja form
Amandine Hesse - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Anna Zaja - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detalj meča |