Russia
05.07.89, 34 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
China
18.11.89, 34 Godina
Russia
06.08.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Ukraine
09.06.95, 28 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alena Fomina/Ekaterina Yashina vs. Jia-Jing Lu/Valeriya Strakhova - Međusobni mečevi
11.04.16 | 1. kolo | Alena Fomina/Ekaterina Yashina | Jia-Jing Lu/Valeriya Strakhova | 6-76, 6-2, 13-11 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
Alena Fomina form & Jia-Jing Lu form
Alena Fomina/Ekaterina Yashina - Posljednji mečevi
W60 Bratislava - dvorana |
02.11.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova/Mia Pohankova | 4-6, 6-71 | | detalj meča |
W100 Wiesbaden - zemlja |
02.05.23 1. kolo | vs. Mariana Drazic/Andreea Prisacariu | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
W80 Zaragoza - zemlja |
14.04.23 Polufinale | vs. Diane Parry/Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
13.04.23 Četvrtfinale | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-2, 5-7, 11-9 | | detalj meča |
11.04.23 1. kolo | vs. Silvia Alejo/Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | | detalj meča |
Monastir - tvrda |
05.10.22 1. kolo | vs. Harriet Dart/Heather Watson | 3-6, 1-6 | | detalj meča |
Prague - tvrda |
29.07.22 Polufinale | vs. Anastasia Potapova/Yana Sizikova | 5-7, 1-6 | | detalj meča |
27.07.22 Četvrtfinale | vs. Vitalia Diatchenko/Oksana Kalashnikova | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
25.07.22 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech/Jessy Rompies | 7-5, 7-5 | | detalj meča |
Palermo - zemlja |
20.07.22 1. kolo | vs. Anna Bondar/Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
Lausanne - zemlja |
12.07.22 1. kolo | vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan | 5-7, 1-6 | | detalj meča |
Paris - zemlja |
12.05.22 Četvrtfinale | vs. Beatriz Haddad Maia/Kristina Mladenovic | 0-6, 0-6 | | detalj meča |
10.05.22 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong/Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-74, 10-8 | | detalj meča |
W100+H Dubai - tvrda |
24.11.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova/Ankita Raina | 5-7, 5-7 | | detalj meča |
Linz - dvorana |
07.11.21 1. kolo | vs. Julia Lohoff/Renata Voracova | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
Cluj-Napoca - dvorana |
28.10.21 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
25.10.21 1. kolo | vs. Kaitlyn Christian/Erin Routliffe | 7-5, 5-7, 10-7 | | detalj meča |
Portoroz - tvrda |
15.09.21 1. kolo | vs. Danka Kovinic/Renata Voracova | 3-6, 7-5, 8-10 | | detalj meča |
Karlsruhe - zemlja |
08.09.21 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | | detalj meča |
W60 Collonge - zemlja |
02.09.21 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila/Ipek Oz | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
31.08.21 1. kolo | vs. Celine Naef/Sebastianna Scilipoti | 6-75, 6-2, 10-6 | | detalj meča |
Cluj-Napoca - zemlja |
05.08.21 Četvrtfinale | vs. Natela Dzalamidze/Kaja Juvan | 6-2, 1-6, 3-10 | | detalj meča |
04.08.21 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena/Andreea Mitu | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
Belgrade - zemlja |
31.07.21 Finale | vs. Olga Govortsova/Lidziya Marozava | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
30.07.21 Polufinale | vs. Beatrice Gumulya/Shalimar Talbi | 6-2, 6-72, 10-7 | | detalj meča |
29.07.21 Četvrtfinale | vs. Natela Dzalamidze/Oksana Kalashnikova | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
28.07.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic/Lola Radivojevic | 7-5, 6-3 | | detalj meča |
Bad Homburg - trava |
23.06.21 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kichenok/Raluca Olaru | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
22.06.21 1. kolo | vs. Mara Guth/Julia Middendorf | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
W60 Nantes - dvorana |
28.10.19 Četvrtfinale | vs. Irys Ekani/Myrtille Georges | 6-2, 4-6, 6-10 | | detalj meča |
Jia-Jing Lu/Valeriya Strakhova - Posljednji mečevi