MEČ
11.09.21 | Polufinale | Aliona Falei | Rina Saigo | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Aliona Falei | Rina Saigo | |
1. servis % | 34/55 (62%) | 43/61 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 22/43 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 5/18 (28%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/61 (56%) | 20/55 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Falei | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliona Falei | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Falei | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Falei | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aliona Falei | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Falei | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aliona Falei | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Falei | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aliona Falei vs. Rina Saigo - Međusobni mečevi
11.09.21 | Polufinale | Aliona Falei | Rina Saigo | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Aliona Falei form & Rina Saigo form
Aliona Falei - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 2-6, 1-4, - Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 2-0, Maja Chwalinska - odustajanje | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
02.12.23 Finale | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.11.23 Polufinale | vs. Sijia Wei | Sijia Wei - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
24.09.23 Finale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Danielle Willson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Rina Saigo - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 Polufinale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | detalj meča |