MEČ
01.12.19 | 1. kolo kval. | Alina Mukhortova | Ema Bolebruchova | 6-0, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
28.03.02, 22 Godina
28.03.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
25.02.03, 21 Godina
25.02.03, 21 Godina
Alina Mukhortova vs. Ema Bolebruchova - Međusobni mečevi
01.12.19 | 1. kolo kval. | Alina Mukhortova | Ema Bolebruchova | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Alina Mukhortova form & Ema Bolebruchova form
Alina Mukhortova - Posljednji mečevi
W15 Champaign - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.22 1. kolo | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Ana M Becerra | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 1-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Alice Amendola | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Ema Bolebruchova - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
15.08.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Stare - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | detalj meča | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča |