MEČ
23.05.23 | 1. kolo | Alina Korneeva | Tena Lukas | 6-0, 4-0, - odustajanje | W60 Grado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alina Korneeva | Tena Lukas | |
1. servis % | 20/30 (67%) | 18/33 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/20 (75%) | 5/18 (28%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/10 (70%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/33 (70%) | 8/30 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 45/63 (71%) | 18/63 (29%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Korneeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Korneeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Korneeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Tena Lukas | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alina Korneeva vs. Tena Lukas - Međusobni mečevi
23.05.23 | 1. kolo | Alina Korneeva | Tena Lukas | 6-0, 4-0, Tena Lukas - odustajanje | detalj meča | W60 Grado | zemlja |
01.10.22 | 2. kolo | Alina Korneeva | Tena Lukas | 2-6, 7-66, 14-12 | detalj meča | W25 Otocec | zemlja |
Alina Korneeva form & Tena Lukas form
Alina Korneeva - Posljednji mečevi
Mumbai - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Storm Hunter | - | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Petra Marcinko | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Amandine Hesse | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Celine Naef | 6-4, 2-6, 6-77 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Fiona Ferro | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 5-7, 4-1, Ksenia Zaytseva - odustajanje | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 7-64 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Nadine Keller | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Tena Lukas - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detalj meča |