MEČ
23.11.20 | 2. kolo kval. | Alica Rusova | Laura Svatikova | 7-5, 6-4 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alica Rusova vs. Laura Svatikova - Međusobni mečevi
23.11.20 | 2. kolo kval. | Alica Rusova | Laura Svatikova | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Alica Rusova form & Laura Svatikova form
Alica Rusova - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.22 kval. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fredericton - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |
Laura Svatikova - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.04.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |