MEČ
18.01.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Vasilyeva | Anhzelika Isaeva | - nije odigrao(la/li/le) | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
18.12.01, 22 Godina
18.12.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alexandra Vasilyeva vs. Anhzelika Isaeva - Međusobni mečevi
18.01.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Vasilyeva | Anhzelika Isaeva | Anhzelika Isaeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Alexandra Vasilyeva form & Anhzelika Isaeva form
Alexandra Vasilyeva - Posljednji mečevi
W15 Cordoba - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča |
Anhzelika Isaeva - Posljednji mečevi
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
25.10.22 kval. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - odustajanje | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nur - dvorana | ||||
27.02.22 Finale | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - odustajanje | detalj meča | |
26.02.22 Polufinale | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.22 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča |