MEČ
26.04.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Iordache | Sylvie Zund | 6-4, 6-2 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexandra Iordache vs. Sylvie Zund - Međusobni mečevi
26.04.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Iordache | Sylvie Zund | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Alexandra Iordache form & Sylvie Zund form
Alexandra Iordache - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.07.23 Polufinale | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Sylvie Zund - Posljednji mečevi
W25 Mogi - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
17.11.23 Polufinale | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 Četvrtfinale | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
13.08.23 kval. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - odustajanje | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detalj meča |