MEČ
02.09.19 | 2. kolo kval. | Alexandra Iordache | Iulia Savescu | 6-1, 6-4 | W15 Curtea | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
02.10.97, 26 Godina
02.10.97, 26 Godina
Alexandra Iordache vs. Iulia Savescu - Međusobni mečevi
02.09.19 | 2. kolo kval. | Alexandra Iordache | Iulia Savescu | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Curtea | zemlja |
Alexandra Iordache form & Iulia Savescu form
Alexandra Iordache - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.07.23 Polufinale | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Iulia Savescu - Posljednji mečevi
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Daria Maria Munteanu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alisia Alexandra Negoita | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.11.18 kval. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
10.09.18 kval. | vs. Huliya Esen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Raluca Maria Tudorache | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 7-64, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Karine Brucher | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Andreea Stanescu | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Kunic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Ioana Toanchina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Giana Cormos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hermina Nitu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Daniela Gilca | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Kalina Bozhilova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.08.15 kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Virginia Tica | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča |