MEČ
16.04.19 | kval. | Aleksandra Pospelova | Zinovia Vaneva | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
29.10.99, 24 Godina
29.10.99, 24 Godina
Aleksandra Pospelova vs. Zinovia Vaneva - Međusobni mečevi
16.04.19 | kval. | Aleksandra Pospelova | Zinovia Vaneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Aleksandra Pospelova form & Zinovia Vaneva form
Aleksandra Pospelova - Posljednji mečevi
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Zinovia Vaneva - Posljednji mečevi
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - odustajanje | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
29.01.22 Četvrtfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča |