MEČ
28.06.21 | 2. kolo kval. | Alba Rey Garcia | Billur Gonlusen | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
05.06.04, 19 Godina
05.06.04, 19 Godina
Alba Rey Garcia vs. Billur Gonlusen - Međusobni mečevi
28.06.21 | 2. kolo kval. | Alba Rey Garcia | Billur Gonlusen | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Alba Rey Garcia form & Billur Gonlusen form
Alba Rey Garcia - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - odustajanje | detalj meča |
Billur Gonlusen - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-0, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-1 | detalj meča |