MEČ
16.07.19 | kval. | Alana Parnaby | Evgeniya Burdina | 2-6, 6-4, 10-6 | W25 Qujing | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Alana Parnaby | Evgeniya Burdina | |
1. servis % | 42/69 (61%) | 36/61 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 23/36 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/27 (33%) | 13/25 (52%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/61 (41%) | 31/69 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/130 (48%) | 67/130 (52%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Alana Parnaby | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alana Parnaby | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Evgeniya Burdina | |
Alana Parnaby | 1-4 | |
Alana Parnaby | 2-5 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alana Parnaby | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Alana Parnaby | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Evgeniya Burdina | |
Alana Parnaby | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Alana Parnaby | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Alana Parnaby | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Evgeniya Burdina | |
0-0, 0-1, 3-1, 4-2, 7-3, 8-5 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alana Parnaby vs. Evgeniya Burdina - Međusobni mečevi
16.07.19 | kval. | Alana Parnaby | Evgeniya Burdina | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | W25 Qujing | dvorana |
Alana Parnaby form & Evgeniya Burdina form
Alana Parnaby - Posljednji mečevi
W35 Nottingham - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Sophie Drakeford-Lewis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Swan - trava | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laquisa Khan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | Laquisa Khan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jade Otway | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-77, 6-71 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nithesa Selvaraj | 5-7, 7-69, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Evgeniya Burdina - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detalj meča |