MEČ
30.08.19 | Četvrtfinale | Akgul Amanmuradova | Zeynep Sonmez | 6-4, 6-1 | W25 Almaty | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Akgul Amanmuradova | Zeynep Sonmez | |
1. servis % | 37/57 (65%) | 39/56 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/37 (65%) | 16/39 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/56 (57%) | 21/57 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zeynep Sonmez | |
Akgul Amanmuradova | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Akgul Amanmuradova | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP] | ||
2-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Akgul Amanmuradova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
Akgul Amanmuradova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akgul Amanmuradova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15 | ||
Akgul Amanmuradova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Akgul Amanmuradova | 4-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Akgul Amanmuradova vs. Zeynep Sonmez - Međusobni mečevi
30.08.19 | Četvrtfinale | Akgul Amanmuradova | Zeynep Sonmez | 6-4, 6-1 | detalj meča | W25 Almaty | tvrda |
Akgul Amanmuradova form & Zeynep Sonmez form
Akgul Amanmuradova - Posljednji mečevi
W60 Nur - tvrda | ||||
19.07.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100+H La - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
Gdynia - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
23.02.21 kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Fed Cup - tvrda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
09.02.20 kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Zeynep Sonmez - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detalj meča |