MEČ
17.04.18 | 1. kolo | Agustina Rimoldi Godoy | Maria Florencia Urrutia | 6-2, 7-61 | Villa Dolores | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 3-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 0-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-4 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Maria Florencia Urrutia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Agustina Rimoldi Godoy | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Argentina
11.10.99, 24 Godina
11.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
09.03.01, 23 Godina
09.03.01, 23 Godina
Agustina Rimoldi Godoy vs. Maria Florencia Urrutia - Međusobni mečevi
17.04.18 | 1. kolo | Agustina Rimoldi Godoy | Maria Florencia Urrutia | 6-2, 7-61 | detalj meča | Villa Dolores | zemlja |
Agustina Rimoldi Godoy form & Maria Florencia Urrutia form
Agustina Rimoldi Godoy - Posljednji mečevi
Guimaraes - tvrda | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Balancho | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Florencia Devincenti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Sofia Nahiara Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Gonzalez Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Benavides - tvrda | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Jimena Paula Garbino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Villa Maria - zemlja | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Valentina Rigoni | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.05.16 kval. | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Rocio Aldana Gonzalez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Florencia Paez | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Marina Belen Carreira Azcui | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.08.15 kval. | vs. Milagros Montero | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Sonia Belen Dalpra | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Maria Florencia Urrutia - Posljednji mečevi
W15 Norman - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alexis Nguyen | 6-73, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Sophia Biolay | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 5-7, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Sol Rabin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Rosario - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Carla Markus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Tiziana Rossini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Serena Pereyra Giubbani | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Lola Bunirigo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Zarate | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Lexington - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Magali Alvez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 0-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Lourdes Ramalle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Benavides - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča |