MEČ
04.02.18 | 2. kolo kval. | Adriana Senkarova | Nicole Gadient | 0-6, 7-5, 7-5 | Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Slovakia
27.07.00, 23 Godina
27.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
07.08.98, 25 Godina
28926 $
07.08.98, 25 Godina
28926 $
Adriana Senkarova vs. Nicole Gadient - Međusobni mečevi
04.02.18 | 2. kolo kval. | Adriana Senkarova | Nicole Gadient | 0-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | Trnava | dvorana |
Adriana Senkarova form & Nicole Gadient form
Adriana Senkarova - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Assel Tuzelbekova | 1-0, Assel Tuzelbekova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Sarah Lee | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 4-6, 2-2, Nevena Sokovic - odustajanje | detalj meča | |
09.10.18 kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 kval. | vs. Jana Jablonovska | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Chereches | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 kval. | vs. Katerina Vankova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.10.17 1. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Agne Cepelyte | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Costanza Pera | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 7-5, 4-6, 0-1, - Adriana Senkarova - odustajanje | detalj meča | |
Slovenska Lupca - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Michalovce - zemlja | ||||
28.07.14 2. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Nicole Gadient - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detalj meča |