M15 Villahermosa 2024 tenis rezultati uživo, tenis live

M15 Villahermosa live, $15K

muškarci singl dvorana Mexico M15 Villahermosa Setovi 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Ernesto Escobedo 2 6 7
Rodrigo Pacheco Mendez 0 3 5
11.05.24
Polufinale
Ernesto Escobedo 2 6 6
Alan Fernando Rubio Fierros 0 3 2
11.05.24
Polufinale
Rodrigo Pacheco Mendez 2 6 6 6
Andre Ilagan 1 74 3 3
10.05.24
Četvrtfinale
Ernesto Escobedo 2 6 6
Osgar O'Hoisin 0 1 4
10.05.24
Četvrtfinale
Alan Fernando Rubio Fierros 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 3 3
10.05.24
Četvrtfinale
Andre Ilagan 2 6 6
Noah Schachter 0 2 0
10.05.24
Četvrtfinale
Rodrigo Pacheco Mendez 2 6 7
Nick Chappell 0 1 62
09.05.24
2. kolo
Ricardo Rodriguez-Pace 2 7 6
Aidan Mchugh 0 69 4
09.05.24
2. kolo
Nick Chappell 2 6 6
Kousuke Ogura 0 3 3
09.05.24
2. kolo
Ernesto Escobedo 2 6 6
Lorenzo Esquici 0 1 1
09.05.24
2. kolo
Alan Fernando Rubio Fierros 2 4 6 6
Tauheed Browning 1 6 4 4
09.05.24
2. kolo
Osgar O'Hoisin 2 7 6
Isaiah Strode 0 65 3
09.05.24
2. kolo
Noah Schachter 2 6 3 6
Ren Nakamura 1 3 6 4
09.05.24
2. kolo
Andre Ilagan 2 6 2 6
Alan Magadan 1 3 6 2
09.05.24
2. kolo
Rodrigo Pacheco Mendez 2 6 6
Oliver Anderson 0 1 1
07.05.24
1. kolo
Nick Chappell 2 6 6
Andres Delgadillo 0 1 1
07.05.24
1. kolo
Oliver Anderson 2 6 6
Jackson Ross 0 1 2
07.05.24
1. kolo
Ren Nakamura 2 6 6
Miles Clark 0 4 3
07.05.24
1. kolo
Noah Schachter 2 6 7
Drew Van Orderlain 0 3 63
07.05.24
1. kolo
Andre Ilagan 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez 0 4 2
07.05.24
1. kolo
Alan Magadan 2 7 7
Leo Vithoontien 0 64 61
07.05.24
1. kolo
Tauheed Browning 2 6 7
Jody Maginley 0 3 5
08.05.24
1. kolo
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 4 6
Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas 1 4 6 4
08.05.24
1. kolo
Ernesto Escobedo 2 6 6
Santiago Padilla Cote 0 0 0
08.05.24
1. kolo
Isaiah Strode 2 6 6
Alfredo Casso 0 0 4
08.05.24
1. kolo
Alan Fernando Rubio Fierros 2 7 6
Lawrence Bataljin 0 62 1
08.05.24
1. kolo
Osgar O'Hoisin 2 7 3 6
Ezekiel Clark 1 63 6 3
08.05.24
1. kolo
Aidan Mchugh 2 6 6
Elijah Strode 0 3 1
08.05.24
1. kolo
Kousuke Ogura 1 2 6 3
Ivan Marrero Curbelo odustajanje 0 6 4 0
08.05.24
1. kolo
Rodrigo Pacheco Mendez 2 6 6
Kody Pearson 0 2 2
08.05.24
1. kolo
Lorenzo Esquici 2 6 6
Jake Van Emburgh 0 2 1
06.05.24
kval.
Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas 2 6 7
Daniel Vishnick 0 2 5
06.05.24
kval.
Oliver Anderson 2 6 6
Lucas Gomez 0 3 2
06.05.24
kval.
Ren Nakamura 2 4 6 10
Marco Alvarez 1 6 4 6
06.05.24
kval.
Alfredo Casso 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 4 4
06.05.24
kval.
Jackson Ross 2 6 6
Ismael Batista Mascorro 0 4 1
06.05.24
kval.
Lorenzo Esquici 1 6 3
Mariano Andres Bibiloni odustajanje 0 1 0
06.05.24
kval.
Santiago Padilla Cote 2 6 6
Diego Bustamante 0 1 1
06.05.24
kval.
Miles Clark 2 6 6
Anirudh Rao 0 3 3
05.05.24
1. kolo kval.
Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas 2 6 6
Dhruva Mulye 0 1 4
05.05.24
1. kolo kval.
Lucas Gomez 2 6 6 10
Jack Bruce-Smith 1 74 2 5
05.05.24
1. kolo kval.
Lawrence Bataljin 2 6 6
Arturo Quezadas 0 2 2
05.05.24
1. kolo kval.
Oliver Anderson 2 6 6
Antoine Voisin 0 1 0
05.05.24
1. kolo kval.
Ren Nakamura 2 6 6
Gunnar Oliver Krite Castellanos 0 0 0
05.05.24
1. kolo kval.
Ismael Batista Mascorro 2 6 6
Juan Manuel Rodriguez Leyva 0 2 1
05.05.24
1. kolo kval.
Alfredo Casso 2 6 6
Patricio Betancourt 0 3 4
05.05.24
1. kolo kval.
Diego Bustamante 2 6 6
Axel Cabrera 0 1 0
05.05.24
1. kolo kval.
Jackson Ross 2 4 6 10
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice 1 6 1 8
05.05.24
1. kolo kval.
Lorenzo Esquici 2 6 6
Santiago Ruiz Velasco Hermida 0 3 3
05.05.24
1. kolo kval.
Santiago Padilla Cote 2 6 6
James Aronson 0 0 1
05.05.24
1. kolo kval.
Anirudh Rao 2 6 6
Ricardo Reyna 0 2 2
05.05.24
1. kolo kval.
Marco Alvarez 1 w/o
Gray Voelzke 0
05.05.24
1. kolo kval.
Mariano Andres Bibiloni 2 6 6
Roberto Herman 0 1 2
05.05.24
1. kolo kval.
Miles Clark 2 6 6
Yahir Emiliano Moheno 0 3 0
05.05.24
1. kolo kval.
Daniel Vishnick 2 6 6
Maxwell Weishan 0 4 1
muškarci parovi dvorana Mexico M15 Villahermosa Setovi 1 2 3 4 5
11.05.24
Finale
Jody Maginley/Noah Schachter 2 6 6
Juan Alejandro Hernandez/Rodrigo Pacheco Mendez 0 4 4
10.05.24
Polufinale
Juan Alejandro Hernandez/Rodrigo Pacheco Mendez 2 6 6
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 0 4 1
10.05.24
Polufinale
Jody Maginley/Noah Schachter 2 7 6
Alfredo Casso/Ricardo Rodriguez-Pace 0 68 0
08.05.24
Četvrtfinale
Alfredo Casso/Ricardo Rodriguez-Pace 1 w/o
Ivan Marrero Curbelo/Osgar O'Hoisin 0
09.05.24
Četvrtfinale
Juan Alejandro Hernandez/Rodrigo Pacheco Mendez 2 7 6
Nick Chappell/Kody Pearson 0 5 2
09.05.24
Četvrtfinale
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 2 6 6
Lorenzo Esquici/Jake Van Emburgh 0 4 3
09.05.24
Četvrtfinale
Jody Maginley/Noah Schachter 2 6 6
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice/Yahir Emiliano Moheno 0 3 2
07.05.24
1. kolo
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice/Yahir Emiliano Moheno 2 6 6
Mariano Andres Bibiloni/Lukas Havranek 0 4 1
07.05.24
1. kolo
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 2 6 6
Marco Alvarez/Jackson Ross 0 3 2
07.05.24
1. kolo
Lorenzo Esquici/Jake Van Emburgh 2 6 6
Alexander Brown/Ezekiel Clark 0 3 4
07.05.24
1. kolo
Ivan Marrero Curbelo/Osgar O'Hoisin 2 6 6
Ismael Batista Mascorro/Diego Bustamante 0 0 1
07.05.24
1. kolo
Alfredo Casso/Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 7
James Aronson/Drew Van Orderlain 0 2 5
08.05.24
1. kolo
Juan Alejandro Hernandez/Rodrigo Pacheco Mendez 2 7 6 10
Lucas Gomez/Alan Magadan 1 61 75 6
08.05.24
1. kolo
Nick Chappell/Kody Pearson 2 6 6
Ren Nakamura/Daniel Vishnick 0 2 3
08.05.24
1. kolo
Jody Maginley/Noah Schachter 2 6 7
David Marrero/Dhruva Mulye 0 3 5
<