M15 Alaminos Larnaca 2023 tenis rezultati uživo, tenis live

M15 Alaminos-Larnaca live, $15K

muškarci singl zemlja Cyprus M15 Alaminos Larnaca Setovi 1 2 3 4 5
07.05.23
Finale
Nicholas David Ionel 2 6 7
Filip Cristian Jianu 0 3 62
06.05.23
Polufinale
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 4 4
06.05.23
Polufinale
Nicholas David Ionel 2 6 6
Peter Fajta 0 1 1
05.05.23
Četvrtfinale
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Sebastian Gima 0 3 3
05.05.23
Četvrtfinale
Filip Cristian Jianu 2 4 6 6
Elmer Moller 1 6 1 4
05.05.23
Četvrtfinale
Nicholas David Ionel 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 1 3
05.05.23
Četvrtfinale
Peter Fajta 2 7 6 6
Dragos Nicolae Cazacu 1 63 73 4
04.05.23
2. kolo
Sebastian Prechtel 2 6 6
Philip Florig 0 4 0
04.05.23
2. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 7 6
Francesco Ferrari 0 62 2
04.05.23
2. kolo
Filip Cristian Jianu 2 7 6
Guy Den Ouden 0 65 1
04.05.23
2. kolo
Nicholas David Ionel 2 6 6
Marco Miceli 0 3 2
04.05.23
2. kolo
Sebastian Gima 2 6 6
Niklas Schell 0 1 3
04.05.23
2. kolo
Peter Fajta 2 6 6
Paul Woerner 0 4 0
04.05.23
2. kolo
Dragos Nicolae Cazacu 2 1 6 6
Simon Anthony Ivanov 1 6 1 2
04.05.23
2. kolo
Elmer Moller 2 7 6
Sergis Kyratzis 0 5 0
02.05.23
1. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 7 7
Stylianos Christodoulou 0 69 64
02.05.23
1. kolo
Marco Miceli 2 3 6 6
Andreas Timini 1 6 4 1
02.05.23
1. kolo
Simon Anthony Ivanov 2 6 6
Photos Photiades (2003) 0 4 0
02.05.23
1. kolo
Philip Florig 2 6 6
Alexandros Skorilas 0 3 4
03.05.23
1. kolo
Sergis Kyratzis 2 6 5 6
Fabrizio Andaloro 1 4 7 3
03.05.23
1. kolo
Paul Woerner 2 4 6 6
Stephanos Schinas 1 6 4 2
03.05.23
1. kolo
Francesco Ferrari 2 6 6
Ben Patael 0 1 1
03.05.23
1. kolo
Sebastian Prechtel 2 6 6 6
Tom Gentzsch 1 4 74 1
03.05.23
1. kolo
Niklas Schell 2 6 6
Edoardo Cherie Ligniere 0 3 3
03.05.23
1. kolo
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Lucas Renard 0 4 1
03.05.23
1. kolo
Nicholas David Ionel 2 6 6
Moerani Bouzige 0 1 0
03.05.23
1. kolo
Sebastian Gima 2 6 6
Andrea Fiorentini 0 3 4
03.05.23
1. kolo
Peter Fajta 2 7 6
Liam Gavrielides 0 66 4
03.05.23
1. kolo
Dragos Nicolae Cazacu 1 6 3
Sergey Fomin odustajanje 0 4 2
03.05.23
1. kolo
Elmer Moller 2 6 6
Sergio Badini 0 2 1
03.05.23
1. kolo
Guy Den Ouden 2 6 6
Samuele Pieri 0 3 4
02.05.23
kval.
Stephanos Schinas 2 6 5 10
Nico Hornitschek 1 2 7 8
02.05.23
kval.
Francesco Ferrari 2 6 6
Asaf Friedler 0 3 2
02.05.23
kval.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Jonathan Baron 0 3 1
02.05.23
kval.
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Ben Weintraub 0 3 1
02.05.23
kval.
Liam Gavrielides 2 6 6
Andrea Licitra 0 1 4
02.05.23
kval.
Samuele Pieri 2 7 6
Aaron Cohen 0 67 2
02.05.23
kval.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 7
Jonas Trinker 0 4 61
02.05.23
kval.
Sergio Badini 2 7 6
Lucio Ratti 0 5 1
01.05.23
2. kolo kval.
Stephanos Schinas 2 6 6 13
Shinnosuke Hiramatsu 1 3 75 11
01.05.23
2. kolo kval.
Jonas Trinker 2 7 3 10
Tim Ruehl 1 65 6 8
01.05.23
2. kolo kval.
Francesco Ferrari 2 6 6
Adi Dagan 0 1 2
01.05.23
2. kolo kval.
Nico Hornitschek 2 7 6
Igor Trunov 0 64 4
01.05.23
2. kolo kval.
Aaron Cohen 2 6 6
Lambros Pantzaris 0 1 0
01.05.23
2. kolo kval.
Asaf Friedler 2 6 6
Guelfo Baldovinetti 0 2 0
01.05.23
2. kolo kval.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Andrea Militi Ribaldi 0 4 3
01.05.23
2. kolo kval.
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Giuseppe Corsaro 0 4 0
01.05.23
2. kolo kval.
Liam Gavrielides 2 6 6
Cade Birrell 0 0 3
01.05.23
2. kolo kval.
Samuele Pieri 2 6 6
Vadym Konovchuk 0 0 0
01.05.23
2. kolo kval.
Jonathan Baron 2 6 2 10
Markus Wunder 1 3 6 7
01.05.23
2. kolo kval.
Ben Weintraub 2 6 6
Andrei Cuceu 0 3 3
01.05.23
2. kolo kval.
Lucio Ratti 2 6 6
Nico Jaeger 0 2 1
01.05.23
2. kolo kval.
Andrea Licitra 2 6 7
Giuseppe Tresca 0 3 5
01.05.23
2. kolo kval.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 7
Shunsuke Wakita 0 3 65
01.05.23
2. kolo kval.
Sergio Badini 2 6 1 10
Jack Loge 1 2 6 4
30.04.23
1. kolo kval.
Stephanos Schinas 2 6 6 10
Andrea Pecorella 1 2 74 7
30.04.23
1. kolo kval.
Tim Ruehl 1 6 4
Yoav Levy odustajanje 0 0 0
30.04.23
1. kolo kval.
Shunsuke Wakita 2 6 4 10
Luigi Castelletti 1 3 6 2
30.04.23
1. kolo kval.
Markus Wunder 2 6 6
Martin Mazev 0 3 2
30.04.23
1. kolo kval.
Cade Birrell 2 6 6
Savvas Papadopoulos 0 0 0
30.04.23
1. kolo kval.
Andrea Fiorentini 1 6 2
Gheorghe Claudiu Schinteie odustajanje 0 4 0
30.04.23
1. kolo kval.
Igor Trunov 2 3 6 14
Yurii Dzhavakian 1 6 4 12
30.04.23
1. kolo kval.
Adi Dagan 2 6 6
Stylianos Papamichael 0 0 0
30.04.23
1. kolo kval.
Guelfo Baldovinetti 2 6 6
Cristian Campese 0 4 1
30.04.23
1. kolo kval.
Nico Jaeger 2 6 6
Tom Sorin 0 2 0
30.04.23
1. kolo kval.
Andrei Cuceu 2 6 6
Nikita Sclearenco 0 2 1
30.04.23
1. kolo kval.
Giuseppe Corsaro 2 6 6
Christos Avraam 0 1 2
30.04.23
1. kolo kval.
Andrea Licitra 2 7 6
Liam Puttergill 0 5 2
30.04.23
1. kolo kval.
Vadym Konovchuk 2 6 6
Edoardo Lodovico Cattaneo 0 3 3
30.04.23
1. kolo kval.
Sergio Badini 2 6 6
Iraklis Kalanov 0 4 2
30.04.23
1. kolo kval.
Lambros Pantzaris 2 6 6
Mamas Nikolaos Zeniou 0 2 4
muškarci parovi zemlja Cyprus M15 Alaminos Larnaca Setovi 1 2 3 4 5
06.05.23
Finale
Niklas Schell/Paul Woerner 2 6 0 10
Fabrizio Andaloro/Andrea Militi Ribaldi 1 4 6 8
05.05.23
Polufinale
Niklas Schell/Paul Woerner 2 6 6
Philip Florig/Liam Gavrielides 0 2 1
05.05.23
Polufinale
Fabrizio Andaloro/Andrea Militi Ribaldi 2 7 6
Francesco Ferrari/Giuseppe Tresca 0 5 0
04.05.23
Četvrtfinale
Niklas Schell/Paul Woerner 2 6 6
Stephanos Schinas/Ben Weintraub 0 3 4
04.05.23
Četvrtfinale
Philip Florig/Liam Gavrielides 2 4 7 10
Dragos Nicolae Cazacu/Lucio Ratti 1 6 67 7
04.05.23
Četvrtfinale
Francesco Ferrari/Giuseppe Tresca 2 6 7
Cristian Campese/Marco Miceli 0 3 65
04.05.23
Četvrtfinale
Fabrizio Andaloro/Andrea Militi Ribaldi 2 6 6
Andrei Cuceu/Vlad Andrei Dancu 0 2 3
02.05.23
1. kolo
Niklas Schell/Paul Woerner 2 6 6
Petros Chrysochos/Sergis Kyratzis 0 3 4
02.05.23
1. kolo
Philip Florig/Liam Gavrielides 2 4 6 12
Moerani Bouzige/Liam Puttergill 1 6 3 10
02.05.23
1. kolo
Cristian Campese/Marco Miceli 2 7 7
Sergey Fomin/Daniil Golubev 0 5 65
02.05.23
1. kolo
Francesco Ferrari/Giuseppe Tresca 2 6 7
Christos Avraam/Lambros Pantzaris 0 1 61
02.05.23
1. kolo
Fabrizio Andaloro/Andrea Militi Ribaldi 2 6 4 15
Jonathan Baron/Aaron Cohen 1 1 6 13
02.05.23
1. kolo
Andrei Cuceu/Vlad Andrei Dancu 2 4 6 10
Stylianos Christodoulou/Photos Photiades (2003) 1 6 4 2
02.05.23
1. kolo
Dragos Nicolae Cazacu/Lucio Ratti 2 6 6
Andreas Timini/Christo Timini 0 2 3
02.05.23
1. kolo
Stephanos Schinas/Ben Weintraub 2 6 6
Edoardo Cherie Ligniere/Asaf Friedler 0 2 2
<