MEČ
05.05.22 | 2. kolo | Zhe Li | Omar Brigida | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Zhe Li | Omar Brigida | |
1. servis % | 27/42 (64%) | 23/48 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/48 (58%) | 11/42 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Omar Brigida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhe Li | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Omar Brigida | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zhe Li | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Omar Brigida | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zhe Li | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Omar Brigida | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zhe Li | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Omar Brigida | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhe Li | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Omar Brigida | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhe Li | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Omar Brigida | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhe Li | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Omar Brigida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
23.03.99, 25 Godina
10909 $
23.03.99, 25 Godina
10909 $
Zhe Li vs. Omar Brigida - Međusobni mečevi
05.05.22 | 2. kolo | Zhe Li | Omar Brigida | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Zhe Li form & Omar Brigida form
Zhe Li - Posljednji mečevi
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča |
Omar Brigida - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Anthony Genov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Hoan Mouret | 4-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Jean-Christian Morandais | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 3-1, Andrea Militi Ribaldi - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Silvio Mencaglia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Kyle Gauci | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. William Mclennaghan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 2-6, 0-6 | detalj meča |