MEČ
28.06.19 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | M25 Yinchuan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yuta Shimizu | Lucas Krainer | |
1. servis % | 24/37 (65%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/24 (92%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 11/20 (55%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/45 (51%) | 8/37 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/82 (63%) | 30/82 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuta Shimizu vs. Lucas Krainer - Međusobni mečevi
28.06.19 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detalj meča | M25 Yinchuan | tvrda |
Yuta Shimizu form & Lucas Krainer form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Lucas Krainer - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.01.23 Polufinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.22 Polufinale | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.22 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - odustajanje | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detalj meča |