MEČ
28.09.21 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Filip Bergevi | 6-3, 7-5 | M25 Falun | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Yuta Shimizu | Filip Bergevi | |
1. servis % | 31/58 (53%) | 33/59 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 26/33 (79%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/27 (63%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/59 (37%) | 17/58 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/117 (54%) | 54/117 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuta Shimizu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuta Shimizu vs. Filip Bergevi - Međusobni mečevi
28.09.21 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Filip Bergevi | 6-3, 7-5 | detalj meča | M25 Falun | dvorana |
Yuta Shimizu form & Filip Bergevi form
Yuta Shimizu - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Filip Bergevi - Posljednji mečevi
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
20.08.22 Polufinale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.04.22 Polufinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
08.04.22 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - odustajanje | detalj meča | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.22 Četvrtfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča |