MEČ
06.11.18 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | 6-4, 7-5 | Thailand F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | |
1. servis % | 61/84 (73%) | 53/92 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/61 (67%) | 29/53 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 18/39 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/92 (49%) | 34/84 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/176 (54%) | 81/176 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-1 | |
Yu Hsiou Hsu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yu Hsiou Hsu | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-4 | Ryota Tanuma | |
5-5 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yu Hsiou Hsu vs. Ryota Tanuma - Međusobni mečevi
15.11.18 | Četvrtfinale | Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | 6-0, 6-2 | detalj meča | Thailand F9 | tvrda |
06.11.18 | 1. kolo | Yu Hsiou Hsu | Ryota Tanuma | 6-4, 7-5 | detalj meča | Thailand F8 | tvrda |
15.09.18 | 1. kolo kval. | Ryota Tanuma | Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Kaohsiung Challenger | dvorana |
Yu Hsiou Hsu form & Ryota Tanuma form
Yu Hsiou Hsu - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - odustajanje | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |