Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
08.02.03, 21 Godina
08.02.03, 21 Godina
Yu Hsiou Hsu vs. Nikita Filatov - Međusobni mečevi
17.01.22 | 2. kolo kval. | Yu Hsiou Hsu | Nikita Filatov | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Cairo | zemlja |
Yu Hsiou Hsu form & Nikita Filatov form
Yu Hsiou Hsu - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - odustajanje | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Nikita Filatov - Posljednji mečevi
M25 Cairo - zemlja | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Zeiad Ahmed Mohamed Abdelrahman | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Bilinski | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
10.01.22 2. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Dalla Palma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Muzzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.11.19 kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Charl Morgan | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča |